שינוי כתובת למשלוח דואר


שינוי כתובת למשלוח דואר
עוברים דירה?
מבצע חורף 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    

שינוי כתובת למשלוח דואר

לא הולכים לאיבוד בנבכי הבירוקרטיה ולא מפספסים דואר חשוב לאחר המעבר.
אתר "עובר בית" מעמיד לרשותכם מערכת מאובטחת ויעילה, באמצעותה ניתן לבצע שינוי כתובת למשלוח דואר ובכך לעדכן את כל נותני השרות והמוסדות השונים בכתובתכם החדשה. באמצעות הפלטפורמה אותה פיתחנו, ניתן לעדכן כתובת חדשה לכל משלוחי הדואר, ולקבל הצעות אטרקטיביות וייחודיות מנותני השרות מגוונים.
עובר בית - אתם מסמנים את נותן השרות אנו מעדכנים אותו בכתובתכם החדשה.

רוצים לבצע שינוי כתובת למשלוח דואר

לחצו כאן


שינוי כתובת למשלוח דואר

הדואר הינו רשת המאפשר לשלוח מכתבים, חבילות וכדומה בין מדינות שונות. היום ניתן לשלוח או לקבל דואר מכל העולם, המרחק אינו עוצר את האדם לשליחת דואר. אזרחים ישראלים מקבלים היום חבילות מוצרים שהם נוטים להזמין מרשתות כמו איביי או אמאזון. אך הנושא שנגיע אליו אינו שינוי כתובת למשלוח דואר. אחרי מעבר דירה, רצוי לשנות במהירות את הכתובת במשרד הפנים או בספקים אחרים כגון חברת חשמל או קופת חולים. משרד הרישוי שינוי כתובת למשלוח דואר לא פחות חשוב, שכן יש צורך לקבל את הדואר של משרד הרישוי בכתובת החדשה ולא בישנה. הדואר שאנו מקבלים חשובה ביותר, כך רצוי להבין איך משנים את הכתובת למשלוח דואר.

כיצד מבצעים שינוי כתובת למשלוח דואר  

ראשית, יש לשנות כתובת במשרד הפנים, לפי דרישות הרצויות ממשרד זה. ניתן להגיע למשרד הפנים בעיר בה עברתם דירה על מנת לשנות את הכתובת. קיימות אפשרויות שונות, כמו לשנות את הכתובת און ליין, באתר האינטרנט של משרד הפנים. במקום זה, ישנן עמדות המאפשרות לשנות את כתובת באמצאות אישית עם  תעודת זהות ביומטרי. אחרי עדכון הכתובת במשרד הפנים יש לבצע אותו שינוי בספקים שונים:

  • ספקי אינטרנט, טלפון וכבלים אשר יש לכם מנוי חודשי.
  • קופות חולים שלכם ומשפחותיכם, וטיפת חלב לתינוקות.
  • יש לעדכן את הבנק אליו אתם שייכים על שינוי כתובת, על מנת להעביר את הסניף בעיר הרלוונטי וקרוב אליכם.
  • ניתן להודיע לחברת חשמל ומים על מנת לא לשלם בשני מקומות וליהנות מחשמל ומים בבתכם החדש.

לאחר שתסיימו את כל תהליכים אלו, תוכלו ליהנות משירות של משלוחי דואר בכתובת החדשה שלכם.

כיצד לבדוק אם הדואר בדרך לכתובת הישנה?

הדואר מביא שירותים שונים ללקוחותיהם, ואחד מהם הינו שירות " דואר עוקב". שירות זה מאפשר לכם לעקוב אחרי הדואר אשר אתם אמורים לקבל, על מנת לבדוק שהוא לא יגיע לכתובת הישנה. כדי לקבל שירות זה, יש להגיע לסניף של הדואר הקרוב אילכם, באמצאות תעודת זהות ולהתחיל לעקוב אחרי הדואר שלכם. שירות זה מיועד לאנשים העוברים דירה וצריכים לבצע שינוי כתובת למשלוח דואר.

שינוי כתובת בלי לצאת מהבית

אנו יודעים שמעבר דירה אינו דבר פשוט וקליל. תהליך של מעבר דירה מתיש לפעמים, לכן קיימים אתרים המטפלים בעניין ביטוח לאומי שינוי כתובת למשלוח דואר ובכל כל האדמיניסטרציה. תכירו את חברת עובר בית המביאה בדיוק את השירות הזה. אחרי כמה קליקים באתר שלנו, אתם תוכלו להוריד מהלחץ של שינוי כתובת וליהנות משירות מקצועי ומהיר. האתר זמין 24 שעות ביממה, כך תוכלו לבחור מתי נוח לכם להתרשם ולגלוש באתר.

אתם עוברים דירה ולא יודעים לאן תקבלו את הדואר העתידי? מפחדים לפספס דואר חשוב בגלל שהשינוי כתובת לא בוצע בזמן? בואו ליהנות מהשירות של עובר בית שיבצע לכם את כל התהליך של שינוי כתובת למשלוח דואר במשרד הפנים.להלן מספר טיפים למעבר דירה בשלום
כיצד לארוז את הבית בשלום
לארוז את הבית לקראת מעבר זו אחת המשימות הקשות ביותר במעבר,
כשנפרק את הארגזים יהיה לנו הרבה יותר קל והרבה יותר זמן.

איך מתחילים?
קודם כל צריך לדאוג לארגזים, מחפשים במקומות המיועדים לזריקת ארגזים, ליד אזורים מסחריים תמצאו הרבה אוצר של ארגזים. כמו כן ניתן לתאם עם המובילים על קבלת ארגזים תמורת תשלום או הנדיבים ביניהם יספקו לכם ארגזים בחינם.
כמובן מסקנטייפ, מספריים וטושים עבים.
מומלץ להצטייד בשקיות זבל גדולות וחזקות, בדרך כלל השקיות השחורות הן החזקות ביותר. שווה להשקיע זה ישרת אתכם נאמנה.
בשקיות הזבל אפשר להכניס בגדים ומשם לארגזים, כך תוכלו להיות בטוחים שהבגדים לא מקבלים את הריח של הארגז ואז משימת הכביסה תהיה קשה שבעתיים.

איפה מתחילים?
תבחרו חדר ותתחילו לרוקן אותו על פי אזורים.
לדוגמא: מתחילים עם הארון, מרוקנים אותו לארגזים (עם שקיות זבל אם רוצים), לא עוצרים עד שהארון לא ריק לגמרי!
עוברים לקיר הבא עם השולחן כתיבה, מורידים את כל התמונות מהקיר ומכניסים לארגז התמונות, מרוקנים את כל המגירות והחפצים שעל השולחן לתוך ארגז חדש, וכותבים על הארגז "שולחן כתיבה מהחדר של מיכאלה", תכתבו גם למעלה וגם בצדדים שווה להשקיע זה ישרת אתכם בפריקה.
וכך ממשיכים לעבור ומנקים כל חדר בנפרד, חשוב מאד לכתוב בדיוק מה יש על כל ארגז, במהלך הפריקה זה יחסוך מכם זמן לחיפוש ארגזים, כמו כן המובילים יוכלו להניח בכל חדר את הארגז המיועד לו. כיתבו למעלה ובשני צדדים (דפנות)

כמה למלא בארגזים?
תמיד נשאלת השאלה כמה להעמיס על הארגזים? האם המובילים יצליחו להרים את זה? האם לחסוך בארגזים כי משלמים יותר או להתפנק בארגזים כאילו אין מחר.
אז בואו נעשה סדר, חשוב לבדוק את זה עם המוביל, יש כאלו שיגידו "וואו מה הכנסת לארגז איזה כבד" ומוביל אחר יגיד "תכניס הכל לארגזים שיהיו מלאים אל תשאירו שום דבר בחוץ". מה למדנו? עדיף פשוט לדבר ותאם ציפיות עם המוביל, ניתן גם לשלוח תמונות של הבית והחפצים הגדולים בווטסאפ על מנת שלא תשמעו מהמוביל "אבל חשבתי שזו ספה של שתיים ושלוש ולא שזלונג של ארבעה מטרים", הציטוט הוא לא להקנטה אלא באמת המוביל הבין אחרת. אז חשוב לפתוח עם המוביל על הכל, כולל טיפים זמנים ומה צריך לפרק מה נשאר ועוד.

איך אורזים את המטבח
פשוט וקל, תכינו מספר ארגזים, ושוב לשיטה הישנה, של מילוי ארגזים על פי ארון ארון, את הסירים מכניסים איך שהם לאגזים, את מכסי הזכוכית ואת הצלחות, קערות, כוסות וכל כלי הזכוכית האחרים, מכסים עם מגבות, שכבות שכבות בארגז, את הכוסות יש למלא בנייר מגבת (עדיף על עיתונים, עיתונים מלכלכים את הכוס ומחייבים שטיפה), השימוש בנייר מגבת שומר על הכוס מפני שבירה וגם שומר עליה נקייה, כך שלא צריך לשטוף אותה בעת הפריקה.

האם לארוז דברים שרוצים לזרוק?
השאלה היא בעצם, האם לנצל את המעבר ולעשות סדר בבלאגן?
אם מחליטים לעשות על הדרך סדר בבגדים, מסמכים, תמונות, דואר, כלים, רהיטים, פסלים, תרופות, נעליים, משקפיים, עגילים... זה לא ייגמר לעולם.
כלומר, לעשות סדר בבלאגן יאריך לכם את זמן האריזה בזמן לא מוגבל, סדר בעת מעבר דירה יכול להוציא את כל הרוח מהמפרשים, עד שתראו ארגז מלא ייקח שעות וזה ממש לא מוסיף למוטיבציה, לכן, עזבו אתכם מלעשות סדר עכשיו, תכניסו הכל לארגזים, אפשר לסנן פה ושם אבל לא להכנס לזה יותר מדי, בדירה החדשה כבר תעשו את הסדר שייחלתם לו, למרות שנגלה לכם סוד: אף פעם לא באמת מגיעים לעשות סדר בכל הנושאים הללו.

איך משאירים חפצים ליומיום?
מלאכת האריזה מתבצעת בזמן שאתם חיים בבית, אז ישנם דברים שלא יכולים להארז וחייבים להשאר בחוץ. אז פשוט תשאירו אותם בחוץ, רק תקפידו לא להשאיר יותר מדי דברים לא ארוזים. ביום האחרון תכניסו את כל החפצים שהייתם חייבים להשאיר בחוץ ופזורים בכל חלקי הבית, לשניים או שלושה ארגזים וקדימה למשאית.

רשימה של חפצים שחובה להשאיר ליום האחרון ולא לארוז:
מברשת שיניים
משחת שיניים
שמפו
מרכך
מסרק
תיק איפור
נייר טואלט
דאודורנט
בושם
בגדים להחלפה (אם בקיץ אז תארזו גם האופציות להחלפה)
פיג'מות
כריות
שמיכות
מצעים
תרופה לכאבי ראש!

מה עושים עם החפצים החשובים, דרכונים, כסף ותכשיטים
במהלך המעבר דירה מסתובבים בבית אנשי מקצוע, מובילים, טכנאים, חשמלאים וכו. שמרו את כל החפצים בעלי הערך, תעודות זהות, דרכונים, תכשיטים, מזומן ועוד, או בתיק שתמיד אתכם כל המעבר והאפשרות הטובה ביותר היא פשוט לשמור את התיק אצל מישהו מבני המשפחה, או חברים קרובים.

עובר בית בשבילך7-10 אחוזים מכלל האוכלוסייה בישראל עוברים דירה ומבצעים את התהליך שינוי כתובת מדי שנה, הרבה זמן וכסף מבוזבזים לעדכון ארגונים בשינוי כתובת. השירות המועיל שלנו לשינוי כתובת נועד לעזור לכם עם כל הלחץ במהלך החדש שלכם
נתחיל?
עוברים דירה?
חוגגים סופשנה 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    
בחזרה למעלה