שינוי כתובת עובר בית
עוברים דירה?
מבצע חורף 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    

משרד הפנים שינוי כתובת למשלוח דואר

מעבר דירה הינו ארוע חשוב, מתיש, בעל הוצאות גבוהות וקשיים נוספים. 
אך עם זאת מעבר דירה זו הזדמנות להתחדשות והתעוררות של הזוגיות והתא המשפחתי. 
ארוע חשוב זה כרוך באינספור סידורים, כאשר אחד החשובים שבהם 
הוא שינוי כתובת למשלוח דואר, לרשותכם מערכת אשר מעדכנת את 
כל החברות במשק (סלולר, טלויזיה, ביטוחים, עיתונים ועוד) 
בשינוי הכתובת למשלוח דואר שלכם. 

הכניסו פרטים ואנחנו ננהל את המשימה הזאת בשבילכם 

רוצים להודיע על המעבר רק למשרד הפנים. לחצו כאן

רוצים להודיע לכל החברות על המעבר דירה

לחצו כאן

משרד הפנים שינוי כתובת

משרד הפנים הינו משרד ממשלתי אשר אנו מבצעים שינויים שונים ואחרים כגון שינוי ועדכון שם או שינוי כתובת וכדומה. מאמר זה מדבר בעיקר ולרוב על משרד הפנים שינוי כתובת. למי מיועד שינוי כתובת במשרד הפנים? אזרחים המתגוררים במדינת ישראל שעברו דירה. על מנת לעדכן את המדינה יש לשנות את הכתובת החדשה באמצעות משרד הפנים שינוי כתובת למשלוח דואר של העיר אליה אתם עוברים. ישנם אתרים מוכרים ובטוחים שנותנים שירות שניתן לבצע את שינוי הכתובת במקומכם. רוב האנשים היום משתמשים בשירותים אלה, על מנת לחסוך את הזמן היקר מהם ולהוריד מהלחץ של מעבר דירה. חשוב לדעת שיש להחליף כתובת גם אצל ספקים אחרים כגון חברת חשמל, חברת מים, אינטרנט, קופת חולים וכדומה.

משרד הפנים שינוי כתובת – כשמגיע הזמן לשינוי

בזמנו, מי שהיה עובר דירה היה צריך להגיע אוטומטית למשרד הפנים על מנת לבצע משרד הפנים שינוי כתובת. למזלנו, בדור החדש של הטכנולוגיה והאינטרנט, ישנן כמה דרכים שונות כדי לעדכן את הכתובת במשרד הפנים:

  • האופציה הראשונה, ששינתה הרגלים לטובה, הינה האינטרנט. ובכן היום יש אופציה להישאר בבית, לא להגיע אל משרד הפנים שינוי כתובת דואר על מנת לבצע שינוי כתובת. ניתן לגלוש באתר של משרד הפנים ולהתחיל את התהליך של שינוי שם. רצוי לדעת שיש צורך בפרטים רלוונטיים לשינוי כתובת, כגון פרטים אישיים, כתובת ישנה וחדשה.
  • האפשרות השנייה הינה דרך הדואר. היום בהחלט ניתן לשנות את הכתובת דרכם. יש למלא טופס המתאים עם הפרטיים הרלוונטיים, ולאחר מכן לשלוח אותו לדואר המרכז שירות ומידע ארצי.
  • ולסיום, האופציה האחרונה, הינה עמדה לשינוי כתובת באופן עצמאי. כלומר, עמדה שנמצאת במשרד הפנים שנותנת אפשרות לבצע שינוי שם לבד. עמדה זו מיועדת לאנשים שיש להם תעודת זהות ביומטרי וסיסמה.

שינוי כתובת בערים שונות

יש נטייה להתבלבל בביצוע של משרד הפנים שינוי כתובת. אנשים רבים מגיעים למשרד הפנים בשעות הפעילות, ואחרי זמן רב של המתנה ממושכת, מודיעים להם שחסר טופס או שאינם במקום הנכון. ראשית, חשוב מאוד לבדוק היטב איזה טפסים להביא או למלא. ובנוסף לטפסים, חשוב להביא תעודה מזהה, וכל הפרטים אל משרד הפנים שינוי כתובת שכירות. שנית, אם המעבר אינו באותה העיר, יש להגיע למשרד הפנים של העיר אליה אתם עוברים ולא עוזבים. פרטים אלו מאוד חשובים וחובה לבדוק ולקחת אותם בחשבון, על מנת שלא תחזרו שוב ושוב. במידה וכל התהליך מסובך עבורכם, או שאינכם מספיק זמן לבצע אותו, קיימות חברות העוזרות לכם בכל צד. יש להשאיר את פרטים שלכם ושל המעבר על מנת שיבצעו את הפעולה. בימנו, ניתן לקבל שירותים כאלה או אחרים העוזרים לנו בפעילות רבות מאוד.

עברתם דירה לבית חדש, אך אינכם יכולים להגיע בזמן הקרוב אל משרד הפנים תל אביב ? בואו ליהנות מהשירות של האתר עובר בית המסייע לכם בשינוי שם משרד הפנים.

 

 

 

עובר בית בשבילך7-10 אחוזים מכלל האוכלוסייה בישראל עוברים דירה ומבצעים את התהליך שינוי כתובת מדי שנה, הרבה זמן וכסף מבוזבזים לעדכון ארגונים בשינוי כתובת. השירות המועיל שלנו לשינוי כתובת נועד לעזור לכם עם כל הלחץ במהלך החדש שלכם
נתחיל?
עוברים דירה?
חוגגים סופשנה 20% הנחה!

מעדכנים כתובת בקליק
    התחילו עכשיו >>    
בחזרה למעלה