תמא 38למה לעשות סיפור משינוי כתובת ?
20% הנחה מבצע סוף שנה!


עדכנו את הוט, יס, פלאפון, ביטוחים ועוד במעבר הדירה שלכם בתוך 3 דקות בלבד.
קוד קופון 8520
התחילו עכשיו


אנו בעובר בית מעמידים לרשותך מידע שיסייע לך לתכנן את פרוייקט התמ"א 38 שלך. כאן תוכל למצוא מידע בכל הקשור לעסקאות תמ"א 38.


פנו אלינו עוד היום בטופס והנציגים של תמ"א 38 קפיטל יחזרו אליכם עם עצות ודרכים לקדם את הפרוייקט שלכם ובעת הצורך ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לדירה החדשה.


מהי תמ''א 38
תכנית מתאר ארצית 38, היא תכנית ממשלתית אשר נועדה להתמודד עם מקרים בהם בנינים שנבנו עד שנת 1980 עלולים להיות בסכנת התמוטטות במקרה של רעידת אדמה בעוצמה מסוימת.
תמ"א 38 נועדה על מנת למצוא פתרון לחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה בין היתר על ידי מתן תמריצים שונים מבחינת המס, התכנון ו/או המיסוי וכו' אשר נועדו לעודד יזמים ליזום עסקאות אלו על ידי השקעת הון עצמי וליווי בנקאי הניתן לפרויקט של תמ"א 38. מכיוון שמדובר בפרויקטים שעלותם מיליוני שקלים ניתן לראות שהיזמים מכניסים לעסקאות תמ"א 38 שותפים או משקיעים פיננסים.
בישראל פועלות מספר קרנות בעירן פרטיות שמגייסות כסף ממשקיעים פרטים על מנת להיכנס כשותפים לפרויקטים שונים של תמ"א 38.

בחירת קבלן אשר יבצע עבודות שיפוץ, הוא תהליך מורכב כך ולכן חשוב מאד לבחון היטב את ניסיונו בבנייה בכלל ובפרויקטים של תמ"א 38 בפרט, אמינותו, רמת הגימור של פרויקטים שסיים איתנותו הפיננסית. מומלץ גם לבקש המלצות מוועדי בתים אשר בהם ביצע הקבלן עבודות חיזוק מבנה במסגרת של תמ"א 38. חשוב מאוד לדעת מהו מספר הפרויקטים שביצע הקבלן במסגרת תוכנית מתאר ארצית 38.

*המידע בעמוד זה הינו מידע כללי וראשוני בלבד ולא נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי


paypal_logo תהליך התשלום מאובטח באמצעות PayPal
overbayit logo © כל הזכויות שמורות ל-עובר בית בע"מ 2020 | האתר עוצב ונבנה ע"י ביבר גלובל