תמ"א 38 - מלאו טופס ובידקו התאמתכם

אנו בעובר בית מעמידים לרשותך מידע שיסייע לך לתכנן את פרוייקט התמ"א 38 שלך. כאן תוכל למצוא מידע בכל הקשור לעסקאות תמ"א 38.

פנו אלינו עוד היום בטופס והנציגים של תמ"א 38 קפיטל יחזרו אליכם עם עצות ודרכים לקדם את הפרוייקט שלכם ובעת הצורך ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לדירה החדשה.


מהי תמ''א 38
תכנית מתאר ארצית 38, היא תכנית ממשלתית אשר נועדה להתמודד עם מקרים בהם בנינים שנבנו עד שנת 1980 עלולים להיות בסכנת התמוטטות במקרה של רעידת אדמה בעוצמה מסוימת.
תמ"א 38 נועדה על מנת למצוא פתרון לחיזוק מבנים מפני רעידת אדמה בין היתר על ידי מתן תמריצים שונים מבחינת המס, התכנון ו/או המיסוי וכו' אשר נועדו לעודד יזמים ליזום עסקאות אלו על ידי השקעת הון עצמי וליווי בנקאי הניתן לפרויקט של תמ"א 38. מכיוון שמדובר בפרויקטים שעלותם מיליוני שקלים ניתן לראות שהיזמים מכניסים לעסקאות תמ"א 38 שותפים או משקיעים פיננסים.
בישראל פועלות מספר קרנות בעירן פרטיות שמגייסות כסף ממשקיעים פרטים על מנת להיכנס כשותפים לפרויקטים שונים של תמ"א 38.

בחירת קבלן אשר יבצע עבודות שיפוץ, הוא תהליך מורכב כך ולכן חשוב מאד לבחון היטב את ניסיונו בבנייה בכלל ובפרויקטים של תמ"א 38 בפרט, אמינותו, רמת הגימור של פרויקטים שסיים איתנותו הפיננסית. מומלץ גם לבקש המלצות מוועדי בתים אשר בהם ביצע הקבלן עבודות חיזוק מבנה במסגרת של תמ"א 38. חשוב מאוד לדעת מהו מספר הפרויקטים שביצע הקבלן במסגרת תוכנית מתאר ארצית 38.

*המידע בעמוד זה הינו מידע כללי וראשוני בלבד ולא נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי

בחזרה למעלה